Czas na zebranie podpisów poparcia

Czas na zebranie podpisów poparcia

Znamy już termin kolejnych wyborów parlamentarnych. Odbędą się 13 października. Teraz trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia kampanii wyborczej. Prawo i Sprawiedliwość w naszym okręgu wyborczym prowadzi zbiórkę podpisów pod listami swoich kandydatów do Sejmu i Senatu. Liczymy na Państwa poparcie.

Na zebranie podpisów poparcia mamy czas do końca sierpnia. Czasu pozostało więc niewiele. Mamy jednak oddanych wolontariuszy, którzy na ulicach Częstochowy zabiegają o Państwa rekomendację. Będzie można ich w najbliższych dniach spotkać m.in. na Kwadratach, przy Promenadzie i w centrum handlowym Jagiellończycy.

Można też samemu zaangażować się w zbiórkę podpisów. W siedzibie częstochowskich struktur Prawa i Sprawiedliwości przy ulicy Łódzkiej 8/12 dostępne są karty poparcia w trzech wariantach: poselska, senatorska dla miasta Częstochowy i senatorska dla powiatów (częstochowskiego, myszkowskiego, kłobuckiego i lublinieckiego). Kartę poselską wypełniamy bez względu na miejsce zamieszkania.

Wierzymy, że dzięki Państwa zaangażowaniu zdołamy na czas zarejestrować listy wyborcze, by po 13 października dalej móc zmieniać Polskę na lepsze.

COMMENTS