Gazeta Częstochowska:  Radosna wieść dla kibiców AZS Częstochowa

Gazeta Częstochowska: Radosna wieść dla kibiców AZS Częstochowa

– Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Minister Szymon Giżyński i senator Artur Warzocha dotrzymali słowa – tak prezes Zarządu AZS Częstochowa Kamil Filipski skomentował fakt wsparcia AZS Częstochowa przez Grupę Tauron Dystrybucja. Dopełnieniem dzisiejszych dobrych przekazów jest zwycięski, pierwszy mecz AZS z Mickiewicz Kluczbork – 3:2.

29 września 2018 roku, podczas konferencji prasowej, prezes AZS Częstochowa Kamil Filipski i wiceprezes Mateusz Czaja, poinformowali o podpisaniu umowy ze strategicznym sponsorem częstochowskich siatkarzy. Podziękowali wiceministrowi rolnictwa i wsi Szymonowi Giżyńskiemu i senatorowi Arturze Warzosze za wsparcie ich starań w rozmowach z szefami Tauronu. – Pomoc Tauronu to dla nas zaszczyt i zobowiązanie. Zrobimy wszystko, aby nie zawieść sponsora i ludzi, którzy nam zaufali i pomogli, w chwilach dla nas najtrudniejszych – powiedział Kamil Filipski.
– Częstochowska piłka siatkowa ma wielkie i wspaniałe tradycje. To z naszej strony pomoc dla kibiców i klubu. O wsparcie prosili nas prezesi klubu i my podaliśmy im pomocną dłoń – powiedział wiceminister Szymon Giżyński.
Przypomnijmy, że Klub AZS miał bardzo trudną sytuację finansową. Jego przyszłość zależała od pozyskania strategicznego sponsora.

COMMENTS