Konwencji PiS w Białymstoku: Ideą Prawa i Sprawiedliwości jest zrównoważony rozwój całej Polski

Konwencji PiS w Białymstoku: Ideą Prawa i Sprawiedliwości jest zrównoważony rozwój całej Polski

– Ideą Prawa i Sprawiedliwości jest zrównoważony rozwój całej Polski. Naród polski musi być wspólnotą, a wspólnota oznacza równość szans. My tej równości chcemy i do niej dążymy – mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji PiS w Białymstoku.

Dodał, że Prawo i Sprawiedliwość konsekwentnie dąży do tego, aby nasza Ojczyzna doścignęła Europę jeśli chodzi o rozwój i poziom życia.

– Rozwój, równość, siła, godność to cele Prawa i Sprawiedliwości. Musimy rozszerzać wiarę w Polskę. Chcemy, aby nasz naród był wielkim i silnym narodem europejskim. Jest na to szansa. Nasz program ma służyć każdemu Polakowi, każdej polskiej rodzinie – oznajmił.

Podkreślił, że Via Carpatia to wielkie przedsięwzięcie w skali europejskiej.

– Nie tylko połączy północ z południem Europy, to także zmiana geopolityczna oraz szansa na rozwój. To przykład naszej skuteczności i efektywności w UE – tłumaczył.

Premier Mateusz Morawiecki zaznaczył, iż silna Polska to także silna Europa.

– Postaramy się, aby jak najwięcej środków szło na tereny, o których poprzednia władza zapomniała – zadeklarował.

Dodał, że „potrzeba ekipy, która będzie walczyła w UE o prawa polskich obywateli, polskich przedsiębiorców i taka właśnie jest drużyna PiS”.

– Jesteśmy za europejskością, która będzie służyć Polsce. Potrzebujemy energicznych, mądrych liderów, którzy rozumieją potrzeby polskiej ziemi – powiedział.

źródło: http://pis.org.pl/

COMMENTS