Serdecznie dziękuję za wspólny czas spędzony podczas spotkań, rozmów i dyskusji o teraźniejszości i przyszłości Częstochowy.

Serdecznie dziękuję za wspólny czas spędzony podczas spotkań, rozmów i dyskusji o teraźniejszości i przyszłości Częstochowy.

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję za wspólny czas spędzony podczas spotkań, rozmów i dyskusji o teraźniejszości i przyszłości Częstochowy. Odbywały się one w trakcie wypełniania przeze mnie mandatu Senatora RP, a ostatnio także w kampanii samorządowej.

W wyniku naszej wspólnej pracy udało nam się zrealizować wiele ważnych dla Częstochowy spraw, jak chociażby powstanie uniwersytetu, pozyskanie środków na zabezpieczenie przeciwpowodziowe miasta i budowę stadionu piłkarskiego dla Rakowa, rozpoczęcie działań zmierzających do inwestycji w ramach programu Mieszkanie+, czy otwarcie biura zajmującego się walką ze smogiem. Przed nami jeszcze wiele do zrobienia. Musimy zatrzymać proces degradacji naszego miasta i sprawić, by wreszcie zaczęło się ono rozwijać po latach stagnacji, w dziedzinie gospodarczej, społecznej, kulturalnej, socjalnej i zdrowotnej.

Częstochowa to nasza wspólna droga i wspólny los, a my – Częstochowianie chcemy żyć w ambitnym i nowoczesnym mieście.

Dlatego uprzejmie proszę Państwa o głos.

Artur Warzocha

COMMENTS