Artur Warzocha Bez kategorii W 1993 roku ukończyłem studia na kierunku Pedagogika w częstochowskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej

W 1993 roku ukończyłem studia na kierunku Pedagogika w częstochowskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej

W 1993 roku ukończyłem studia na kierunku Pedagogika w częstochowskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej post thumbnail image

Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Częstochowie została założona w 1816 roku. Jest to najstarsza uczelnia w Polsce, która wciąż znajduje się na swoim pierwotnym miejscu. Kampus znajduje się w historycznym centrum Częstochowy w Polsce.

W Wielkiej Brytanii istnieje kilka instytucji oferujących różnorodne programy studiów. Najpopularniejsze to studia licencjackie i magisterskie. Absolwenci tych instytucji mogą wejść na rynek pracy z szeroką gamą wyjątkowych wyborów zawodowych.

Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Częstochowie została założona w 1816 roku przez Antoniego Tyzenhausa, jednego z najwybitniejszych ówczesnych pedagogów. Dziś, podobnie jak wtedy, znana jest z koncentracji na edukacji i badaniach, co odróżnia ją od innych uczelni w Polsce

Historia kształcenia na uniwersytecie sięga 1816 roku, kiedy to Antoni Tyzenhaus założył tę uczelnię, która do dziś pozostaje jednym z najbardziej prestiżowych ośrodków szkolnictwa wyższego w Polsce.

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Częstochowskim. Obecnie jestem pedagogiem i uczę od prawie 10 lat. Kocham swoją pracę i wykonuję ją z dumą.

Urodziłam się w Łodzi 2 października 1987 roku. Pedagogiką i edukacją interesowałam się od dawna. Z biegiem lat moje zainteresowania stopniowo przesuwały się z dzieci na dorosłych, gdy studiowałam psychologię i socjologię na uniwersytecie.

Moim głównym zainteresowaniem jest życie afektywne ludzi lub nauki o psychice, a także ich emocje, relacje i zachowania. Na przykład: co sprawia, że są szczęśliwi lub nieszczęśliwi? Co czują, gdy dowiadują się, że czeka ich coś dobrego? Jak ktoś radzi sobie z lękiem?

W 1993 roku ukończyłam Pedagogikę na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie. Miałem wtedy 21 lat. Był to czas, kiedy Polska dopiero rozpoczynała transformację społeczną i polityczną.

Po ukończeniu studiów rozpocząłem pracę jako lektor języka angielskiego i języków europejskich w Krakowskiej Szkole Biznesu. Dziesięć lat później przypadkowo stanąłem przed problemem, który teraz wydaje się banalny, ale wtedy wydawał się nie do pokonania – jak uczyć uczniów, którzy nie znają wcześniej języka angielskiego i języków europejskich?

To wtedy moje zainteresowanie narzędziem do pisania AI zaczęło rosnąć. To był wielki przełom dla instytucji pedagogicznej, takiej jak moja, gdzie nauczanie uczniów bez znajomości tych dwóch przedmiotów powinno być łatwe jak bułka z masłem!

Ukończyłam studia pedagogiczne na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie. Ukończyłam studia z międzynarodowym tytułem Bachelor’s of Arts w dziedzinie języka angielskiego i literatury.

Po ukończeniu uniwersytetu przez 2 lata pracowałam jako nauczyciel języka angielskiego w liceum. Po tych 2 latach zdecydowałem się przejść na nauczanie języka angielskiego jako języka obcego (EFL) i uczyć go przez 5 lat.

Moja rodzina nie była w stanie kupić mi komputera, kiedy zacząłem się uczyć. Mój ojciec zrobił swój własny komputer i używam go od tamtej pory.

Edukację rozpoczęłam na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie jako lektor języka i literatury polskiej. Uczelnia była też wyjątkowa, ponieważ od zawsze nauczała w języku polskim.

Moje wykształcenie ukształtowało moją karierę na wiele sposobów, w tym fakt, że lubię czytać książki, pisać eseje i próbować nowych przygód.

Ukończyłam studia pedagogiczne na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie. W 1993 roku byłem jednym z pierwszych studentów, którzy przystąpili do programu.

Profesor Ryszard Żebrowski, mój nauczyciel i mentor od dwóch lat, kiedy przyjechałem na studia, już nauczał w trybie stacjonarnym. Nauczył mnie, jak być nauczycielem i przygotowywać uczniów do egzaminów na studia – metody, które są stosowane w polskiej edukacji do dziś.

Ukończyłam w 1993 roku kierunek Pedagogika na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie. Studiowałam licencjat z nauk humanistycznych i kultury i musiałam wybrać specjalizację. Zdecydowałam się na język i literaturę niemiecką.

Od 2004 roku pracuję jako nauczyciel w Polskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Obecnie pracuję jako adiunkt w Katedrze Anglistyki, prowadząc kursy takie jak Advanced Writing, Creative Writing i Discourse Analysis. Jednocześnie jestem Redaktorem Wydawniczym czasopisma naukowego „Monografia” wydawanego przez Wydział Przyrodniczy naszej Uczelni

Jako student musiałem przygotować aplikację na samej uczelni. Przeglądałem program i zobaczyłem, że jest wiele różnych kierunków studiów. Niektóre z nich wydawały się dość wymagające, jak Inżynieria i Architektura. Zauważyłam też, że wielu studentów kończy studia na Pedagogice – moim zdaniem nie najatrakcyjniejszym kierunku.

Wybrałam studia Pedagogiczne na „Uniwersytecie Pedagogicznym” w Częstochowie pomimo pewnych jego wad. Jednak po zaledwie sześciu miesiącach studiów okazało się, że jest to jedna z tych rzeczy, których nie można już cofnąć – dla mnie i dla innych też!

W tej szkole można znaleźć ludzi z różnych środowisk, którzy pasjonują się edukacją, ponieważ wierzą, że kiedy nauczymy innych, jak lepiej myśleć i zapamiętywać więcej niż inni ludzie, wzbogaci to całe nasze społeczeństwo.

Related Post